Tabliczki znamionowe zastępcze

Zastępcza tabliczka znamionowa to produkt, który może zainteresować w szczególności Okręgowe Stacje Kontroli Pojazdów. Taka tabliczka zastępcza produkowana jest przy użyciu druku cyfrowego na aluminium. Dzięki temu umieszczony na niej napis jest nieścieralny i odporny na substancje chemiczne. Jednocześnie zastępcza tabliczka znamionowa wykonana w taki sposób zyskuje najwyższą jakość umieszczonego na niej tekstu, a co za tym idzie, jest on odpowiednio czytelny.

Zastępcze tabliczki znamionowe wykonywane dla tej branży powinny być zgodne z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury. Oznacza to, że zarówno rozmiar tabliczki zastępczej, jak i treść na niej umieszczona, pozostają zgodne z wytycznymi umieszczonymi w wyżej wymienionym rozporządzeniu. Zastępcza tabliczka znamionowa produkowana jest więc w rozmiarze 85×50 mm, a jej grubość wynosi 0,5 mm. Podczas zamawiania tabliczek zastępczych mogą Państwo wybrać wzór i szatę graficzną spośród kilku dostępnych w naszym katalogu, które pozostają zgodne z rozporządzeniem ministra infrastruktury.

Tabliczka znamionowa zastępcza na życzenie

Pomimo tego, że standardowo rekomendujemy wybór zastępczych tabliczek znamionowych o wymiarach pozostających w zgodzie z rozporządzeniem, na życzenie klienta wykonujemy również inne tabliczki znamionowe. Mogą Państwo zamówić u nas zastępcze tabliczki znamionowe o wybranej przez Państwa stylistyce, które wykonamy we wskazanym rozmiarze. Zgodnie z zamówieniem klienta możemy także wyprodukować tabliczkę znamionową zastępczą o wybranej kolorystyce. Ze względu na czytelność nasi klienci wybierają jednak zazwyczaj tabliczki zastępcze znamionowe utrzymane w kolorystyce czarno-białej. W procesie produkcyjnym możemy dla Państwa także wypełnić tabliczki zastępcze znamionowe dodatkowymi tekstami, np. umieścić na tabliczce zastępczej numer stacji diagnostycznej.

Tabliczka zastępcza znamionowa – termin oczekiwania

Czas oczekiwania na zastępcze tabliczki znamionowe zależy od wybranego wzoru. Standardowe tabliczki zastępcze znamionowe bez indywidualne nanoszonych informacji dostępne są od ręki. W przypadku projektów indywidualnych termin oczekiwania wynosi kilka dni roboczych.